MOTOR - VÄXELMEKANISM

HUSQVARNA
CROSS
FC 250
2014
1 77734001000 SHIFTING FORK 5TH/6TH GEAR 528 kr Artikeln är slut på lager, leveranstid ca 2-5 dagar om leverantören har delen annars ring för leveranstid.
2 54834002000 SHIFTING FORK 2ND GEAR 03 54834002000 578 kr 1 st. i lager.
3 54834003000 SHIFTING FORK 1ST/3RD GEAR 03 54834003000 578 kr 2 st. i lager.
4 0402061480 NEEDLE ROLLER DIN5402 6X14,8 23 kr 2 st. i lager.
5 54834005133 SHIFT SHAFT ASSY 748 kr 1 st. i lager.
7 58038023200 PRESSURE SPRING 0,9MM 24 kr 7 st. i lager.
8 61234008044 SLIDING PLATE 68 kr Artikeln är slut på lager, leveranstid ca 2-5 dagar om leverantören har delen annars ring för leveranstid.
9 56534013100 TENSIONING SPRING 0,8MM 20 kr Artikeln är slut på lager, leveranstid ca 2-5 dagar om leverantören har delen annars ring för leveranstid.
10 54634020000 SPRING GUIDE 52 kr 3 st. i lager.
11 0625069034 BALL BEARING 6903 C4 141 kr 1 st. i lager.
12 77734112133 SHIFTING DRUM CPL. 1 053 kr 1 st. i lager.
13 0625618050 BALL BEARING 61805 C3 271 kr Artikeln är slut på lager, leveranstid ca 2-5 dagar om leverantören har delen annars ring för leveranstid.
14 54834014000 RETURN SPRING 03 30 kr 2 st. i lager.
15 77234015000 SHIFT LOCATING DRUM CPL. 403 kr Artikeln är slut på lager, leveranstid ca 2-5 dagar om leverantören har delen annars ring för leveranstid.
16 0912060353 AH SCREW DIN0912-M 6X35 8 kr 4 st. i lager.
17 0019050106S HEX LOBE COUNTERSUNK SCREW M5x10 - 10.9 8 kr Artikeln är slut på lager, leveranstid ca 2-5 dagar om leverantören har delen annars ring för leveranstid.
18 75030085000 RETAINING PLATE F. CS BEARING 39 kr 3 st. i lager.
19 54834019000 SHIFT. RAIL MAIN SHAFT 250/300 93 kr 2 st. i lager.
20 54834020000 SHIFT. RAIL C. SHAFT 250/300 111 kr 1 st. i lager.
23 60034023000 ARRESTING LEVER SPRING 03 22 kr Artikeln är slut på lager, leveranstid ca 2-5 dagar om leverantören har delen annars ring för leveranstid.
24 50334024144 LOCATING LEVER CPL. 08 107 kr 1 st. i lager.
25 54634052300 SLEEVE FOR LOCKING LEVER 29 kr 1 st. i lager.
26 0021050003 WASHER DIN9021-A 5,3 8 kr 38 st. i lager.
27 0025050206 HH COLLAR SCREW M5X20 TX30 9 kr 29 st. i lager.
31 54734031000 SHIFT LEVER CPL. 2-STROKE 2001 673 kr 2 st. i lager.
32 54634131000 STEP PLATE FOR SHIFT LEVER 250 223 kr 2 st. i lager.
33 54634031050 BOLT 6X25 FOR SHIFT LEVER 39 kr 6 st. i lager.
34 54634032100 SHIFTING LEVER SPRING 250 24 kr Artikeln är slut på lager, leveranstid ca 2-5 dagar om leverantören har delen annars ring för leveranstid.
35 54634050000 STOP DISK 14X30X1 14 kr 2 st. i lager.
36 54632095000 *NEEDLE SLEEVE HK 1412 14x20x12 44 kr 4 st. i lager.
37 0760142460 SHAFT SEAL RING 14X24X6 B 35 kr 20 st. i lager.
38 50232050001 STEEL WASHER 6,4X17X3 17 kr 1 st. i lager.
39 50233041000 PAIR OF WASHERS M 6 NORDLOCK 18 kr Artikeln är slut på lager, leveranstid ca 2-5 dagar om leverantören har delen annars ring för leveranstid.
40 0025060166S HH COLLAR SCREW M6x16 TX30 SL 14 kr 7 st. i lager.
Stäng